Těsná prohra s lídrem tabulky

13.11.2021 | Redakce

A-tým v 15. kole druhé ligy zavítal na led soupeře. Letce čekal těžký souboj s hokejisty ze Dvora Králové, se kterými se mimo jiné přetahují o první místo v tabulce. Domácí měli Letňanům co vracet, oba dosavadní duely totiž prohráli. Zápas odstartoval lépe pro Dvůr, jenž otevřel skóre hned v úvodu. Áčko se k odpovědi celý zápas nedostalo a soupeři tak na výhru stačil pouhý jeden gól.

15.kolo, sobota 13.11.2021, Dvůr Králové nad Labem, Zimní stadion
Rodos Dvůr Králové nad Labem

Branky a nahrávky: 7. Půhoný (Moučka). Vyloučení: 3:5. Vyšší tresty 0:0. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Rozhodčí: Jaroš - Horažďovský, Štěpánek. Diváci: 550.

Rodos Dvůr Králové nad Labem: Brázdil – Vašíček, Tondr, Petira, Matějíček, Muška, Franc, Voňka, Bláha, Dušek, Valášek, Procházka, Luštinec, Dvořák, Vácha, Moučka, Půhoný, Ježek, Havlas, Hašlar

HC Letci Letňany: Kopřiva – Pika, Lokajíček, Kolařík, Zedek, Hanuš, Šána, Fiala, Poul, Hlaváč, Kropáček, Hrala, Řepík, Wojnar, Vacín, Půlpán, Kastner, Arnošt, Turek, Pejchal, Hasil

A-tým v 15. kole II. ligy zavítal na led soupeře. Letce čekal těžký souboj s hokejisty ze Dvora Králové, se kterými se mimo jiné přetahují o první místo v tabulce. Domácí měli Letňanům co vracet, oba dosavadní duely totiž prohráli. Zápas odstartoval lépe Dvůr, Jiří Půhoný otevřel skóre hned v úvodu. Áčko se k odpovědi celý zápas nedostalo a soupeři tak na výhru stačil pouhý jeden gól.

Boj o první příčku tabulky. Střet mezi lídrem a druhým týmem skupiny Sever tentokrát vyšel lépe Královédvorským, kteří do utkání vstoupili gólově. V sedmé minutě vstřelil branku Půhoný a přidělil tak svému celku vedení 1:0.

Ve druhé třetině Letňany měly šanci Dvůr dotáhnout při trestném střílení. Jakub Wojnar ale příležitost na skórování bohužel nevyužil. Domácí držel výtečnými zákroky gólman Jaroslav Brázdil, který ani v tomto případě neinkasoval. Odchod do kabin tak proběhl za stejného stavu jako po prvním dějství.

I přes veškerou snahu se áčku nepodařilo najít recept na hru soupeře ani v poslední třetině. Ke konci zápasu Letňany vyzkoušely hru bez brankáře a vzaly si oddechový čas, nicméně bez úspěchu. A-týmu se tak nepodařilo přerušit vítěznou šňůru Dvora Králové, ten si připsal šestou výhru v řadě a tabulku skupiny vede už pět bodů právě před Letci.