Prohra se zakletým sokem

29.12.2021 | Redakce

Poslední utkání v roce 2021 áčko odehrálo v hangáru. Ten přivítal nepříjemného protivníka z Hronova, se kterým ani jeden z dosavadních soubojů neskončil vítězstvím na straně Letců. I tento střet dirigovali spíše hronovští hokejisté. Hned v úvodu se dostali do vedení, jež udrželi až do samotného konce. Letňanští sice zápas v závěru zdramatizovali, na dorovnání čas ale nezbyl a soupeři podlehli 3:5.

26.kolo, středa 29.12.2021, Praha - Letňany, ICE ARENA
HC Wikov Hronov

Branky a nahrávky: 10. Řepík (Hlaváč, Kastner), 21. Kastner (Půlpán), 58. Hozák (Kastner) – 9. Kynčl (Lavrenov, Teuber), 15. Sýkora (Duchan, Bucek), 28. Kynčl (Lavrenov, Teuber), 55. Mikulec (Kozák, Tjurin), 60. Lavrenov (Kozák, Děgterev). Vyloučení: 7:5. Vyšší tresty 0:0. Využití: 1:3. V oslabení: 0:0. Rozhodčí: Hlinka – Kurtin, Beneš. Diváci: 215.

HC Letci Letňany: Zeithaml – Zedek, Potechin, Lokajíček, Kolářík, Šána, Hanuš, Fiala – Kropáček, Kellerstein, Wojnar, Hlaváč, Hozák (C), Vacín, Řepík, Turek, A. Půlpán, Arnošt, Kastner, T. Pejchal, K. Pejchal. Trenér: Jaroslav Nedvěd

HC Wikov Hronov: Nečas – Sýkora, Kynčl,. Exner (C), Heligr, Děgterev, M. Romanov, MIkulec – Duchan, Tjuirn, Jirků, Teuber, Nazarov, Lavrenov, Bucek, Matouš (A), Kozák (A). Trenér: Martin Táborský

Poslední utkání v roce 2021. Hangár hostil bitvu áčka s nepříjemným sokem z Hronova, ani jeden z dosavadních vzájemných soubojů přitom neskončil vítězstvím Letců. I tentokrát střet dirigovali hronovští hokejisté, kteří se hned v úvodu dostali do vedení. Letňanští sice zápas v závěru zápletku zdramatizovali, na dorovnání čas ale nezbyl (3:5).

Skóre se poprvé měnilo v deváté minutě, kdy se trefili hosté zásluhou Kynčla. Letňany však po necelých 60 vteřinách srovnaly, když Dominik Řepík po asistenci Jana Hlaváče zužitkoval početní převahu. Nerozhodný stav do konce třetiny nevydržel, i Hronovští využili výhodu jednoho hráče v poli navíc a vzali si vedení zpět.

Vstup do prostřední části si Letci nemohli představit lépe. Hned po osmi vteřinách hry srovnali se soupeřem krok díky brance Lukáše Kastnera. Ale i tentokrát si Severočeši zajistili příznivé skóre díky využité přesilovce. Po čtyřiceti odehraných minutách tak drželi jednobrankový náskok – 3:2.

V posledním dějství hosté náskok navýšili, když v 55. minutě potrestal další vyloučení Letců Daniel Mikulec. Áčko ještě utkání zdramatizovalo, v 58. minutě překonal hronovského gólmana kapitán Jiří Hozák. Na dorovnání však Letňanští nedosáhli a soupeř závěrečnou trefou do prázdné branky upravil skóre na konečných 3:5.

Letci tak ani napočtvrté nenašli recept na hru Hronova, ten tak zůstává jediným mužstvem, které áčko v sezoně zatím neporazilo.

Copyright © 2011-2022 HC Letci Letňany & eSports.cz, s.r.o. & tellinger.cz  | ODM  | Informace o autorských právech  | RSS