8:1! Kanonáda proti Bílině
       
 

8:1! Kanonáda proti Bílině

06.10.2021 | Redakce

Po porážce v minulém utkání s Hronovem si letňanský A-tým opět vylepšil skóre. Hráči si připomněli chuť vítězství, když rozstříleli Bílinu vysoko 8:1. Již po prvním dějství Letci vedli třígólovým rozdílem. Během druhé třetiny do branky soupeře padly hned další čtyři střely. V poslední části se podařilo prosadit i hostujícím. To však na dominantním výkonu domácích nic nezměnilo.

 
6.kolo, středa 6.10.2021, Praha - Letňany, ICE ARENA
HC Letci Letňany
8:1
(3:0, 4:0, 1:1)
HC Draci Bílina
 
Branky a nahrávky: 1. Kastner (Řepík, Poul), 15. Poul (Kolářík, Kastner), 17. Wojnar, 24. Poul (Řepík, D. Kučera), 28. Řepík (Kastner, Poul), 35. Arnošt (Wojnar, Hozák), 40. Řepík (Hlaváč, Kastner), 51. Kastner – 48. Daniel (Kubinčák). Vyloučení: 3:4. Vyšší tresty 0:0. Využití: 2:0. V oslabení: 1:0. Rozhodčí: Hlinka – Tichý, Pěkný. Diváci:

HC Letci Letňany: Zeithaml – Zedek, Lokajíček, Kolářík, Pohl, Pika, Hanuš, Fiala, D. Kučera – T. Pejchal, Hozák (C), Poul, Hrala, Hlaváč (A), Wojnar, Kastner (A), Řepík, Hasil, Arnošt, K. Pejchal, Turek.

HC Draci Bílina: Mikhailov (15. Kmoch) – Šešina, Bittner, Druxa, Klapka, Delmarche, Nerad, Eklund – Urban (C), Daniel, Uher, Klisunov, Mašek, M. Kučera, Kubinčák (A), Fábry, Kobes.

 

Po porážce v minulém utkání s Hronovem se letňanský A-tým vrátil na vítěznou vlnu. A to stylově, Bílinu rozstřílel v hangáru vysoko 8:1. Již po prvním dějství vedli Letci třígólovým rozdílem, během druhé třetiny do branky soupeře zapadly navíc hned další čtyři střely. Soupeř sice nakonec připravil Tadeáše Zeithamla o čisté konto, na rozdělení bodů ale již korekce skóre nic nezměnila.

Do středečního střetu s Bílinou hráči áčka nastoupili sebevědomě. Aktivitu proměnili v brzký úvodní gól po pouhých 17 vteřinách, pak však přišel menší výpadek. „Dostali jsme se do takové letargie... Mysleli jsme si, že se soupeř porazí sám,“ komentoval asistent trenéra Ondřej Poul.

Tlak hostujícího mužstva trval přibližně do poloviny prvního dějství. „Od desáté minuty jsme to byli zase my, tlačili jsme se do brány a hráli jsme hokej plný ‘špinavé‘ práce,“ popisoval dál.

K postupnému navyšování rozdílu ve skóre pomohly také dva přesilovkové góly. Právě na větší efektivitu početních výhod se A-tým přes zápasem zaměřil. ‚‚Přeskupili jsme sestavu a vznikly dvě speciální formace,“ přiznal asistent kouče.

Osud utkání definitivně rozsekla druhá část. Letci zužitkovali hned čtyři další akce, realizační štáb potěšil hlavně důraz v předbrankovém prostoru. „Byli jsme tam agresivní a nenechali jsme si brát puky.“ Letňanský tým je tak i nadále v hangáru zatím neporažený, do tabulky zapsal další tři body.

Práce ale ovšem daleka nekončí. U soupeřů naposledy áčko naopak dvakrát prohrálo. ‚‚Nesmíme usnout na vavřínech a v příštím utkání proti Jablonci budeme chtít prolomit venkovní smůlu. Opět děkujeme fanouškům, vytvořili skvělou atmosféru a jsou pro nás hnacím motorem,‘‘ dodal Poul na závěr.

 
Příští utkání
 
 
 
Copyright © 2011-2021 HC Letci Letňany & eSports.cz, s.r.o. & tellinger.cz  | ODM  | Informace o autorských právech  | RSS