Letci přejeli Dvůr Králové
       
 

Letci přejeli Dvůr Králové

16.10.2021 | Redakce

Souboj týmů, které se pohybují na předních příčkách tabulky. V osmém kole druhé ligy přivítalo letňanské áčko na domácím ledě Dvůr Králové. Střet lídrů naznačoval napínavou bitvu, ta ovšem měla nečekané rozuzlení. Po první třetině zářilo na výsledkové tabuli skóre 6:0 pro Letce. Ti nakonec soupeře rozstříleli 9:2, bodovalo přitom hned 16 hráčů.

 
8.kolo, sobota 16.10.2021, Praha - Letňany, ICE ARENA
HC Letci Letňany
9:2
(6:0, 1:0, 2:2)
Rodos Dvůr Králové nad Labem
 
Branky a nahrávky: 1. Kolářík (Poul, Kastner), 6. K.Pejchal (Vacín, T.Pejchal), 7. Řepík (Kastner, Poul), 17. Hozák (Zedek, Hrala), 17. A.Půlpán (Vacín, Hlaváč), 20. Wojnar (Hozák, Hrala), 34. Hlaváč (A.Půlpán), 41. Hozák (Arnošt, Wojnar), 47. Kastner (Hasil) – 45. Dušek (Půhoný, Petira), 60. Karlík (Havlas, Muška). Vyloučení: 4:4.Vyšší tresty 2:2. Využití: 3:1. V oslabení: 0:0. Rozhodčí: Kosnar – Zimmermann, Tuháček. Diváci: 71.

HC Letci Letňany: Kopřiva – Zedek, D. Kučera, Hanuš, Lokajíček, Pika, Kolářík, Fiala – Kastner (A), Hasil, Řepík, Vacín, Wojnar, K. Pejchal, Hlaváč (A), T. Pejchal, Hrala, Hozák (C), Poul, Arnošt, A. Půlpán. Trenér: Nedvěd.

Rodos Dvůr Králové nad Labem: Brázdil (21. Kozák) – Muška, Matějíček (A), Franc, Vašíček (C), Petira, Karlík, Voňka – Moučka (A), Ježek, Dušek, M. Procházka, Havlas, Luštinec, Vácha, Bláha, Půhoný, Valášek (A). Trenér. Zörkler.

 

Souboj týmů, které se pohybují na předních příčkách tabulky. V osmém kole druhé ligy přivítalo letňanské áčko na domácím ledě Dvůr Králové. Střet lídrů vypovídal o napínavé bitvě, ta ovšem měla nečekané rozuzlení. Po prvním dějství zářilo na výsledkové tabuli skóre 6:0 pro Letce. Ti nakonec soupeře rozstříleli 9:2, bodovalo přitom hned 16 hráčů.

Dvůr Králové v soutěži až do sobotního utkání zaváhal pouze jednou. Hned v prvním kole padl právě s letňanskou letkou a jinak tomu nebylo ani tentokrát. A-tým do utkání vlétl ve vysokém tempu, v sedmé minutě vedl už o tři branky. Úvodní gól padl už po 27 vteřinách hry, kdy skóroval Václav Kolařík.

Druhá třetina nenabídla pouze gólové momenty, ale také vyhrocené situace. Nejvíce průběh zápasu okořenila bitka Dominika Řepíka s Jiřím Matějíčkem. Oba posléze obdrželi osobní trest do konce utkání.

V poslední části oba celky už jen korigovaly skóre. Na 8:0 zvyšoval svým druhým gólem v utkání Jiří Hozák, střelecky se nakonec prosadilo hned osm Letců. Hozák, Lukáš Kastner a Matěj Poul brali hned tři kanadské body.

Letci nakonec dokráčeli k vysoké výhře 9:2, Dvůr Králové porazili už podruhé v sezoně a střídají ho na průběžném prvním místě tabulky.

 
Příští utkání
 
 
 
Copyright © 2011-2021 HC Letci Letňany & eSports.cz, s.r.o. & tellinger.cz  | ODM  | Informace o autorských právech  | RSS