Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

Zobrazuji posledních 30 aktualit.

28.11.6. třídaParádní výsledek šestky! Letňanští v Mladé Boleslavi zvítězili 6:2. Dvěma góly přispěl Konstantyn Deyak.
28.11.JuniořiJunioři podlehli Benátkám 1:3. Letci po druhé třetině sice vedli, soupeř pak ale obrátil. Jedinou branku vstřelil Petr Kalista.
28.11.8. třídaOsmička v Boleslavi prohrála 1:8. První část byla vyrovnaná, pak ale Letci začali ztrácet. Puk do soupeřovy sítě dostal jen Roman Bláha.
28.11.5. třídaPětka v přáteláku proti Boleslavi uhrála remízu 6:6. Letci po prvním dějství ztráceli o čtyři góly, pak ale náskok Bruslařů snížili.
27.11.4. třídaParádní výsledek čtvrťáků! Letci převálcovali Slavii vysoko 19:3. Tobiáš Blinka a Jakub Kučera zapsali každý po čtyřech gólech.
27.11.7. třídaSedmička nestačila na Mladou Boleslav 2:10. První třetina sice byla vyrovnaná, pak se ale Bruslaři ujali vedení.
27.11. 9. třídaS Mladou Boleslaví si neporadili ani deváťáci, podlehli 1:9. Střelcem jediného gólu Letňanských se stal Egor Surkov.
27.11.DorostDorostenci prohráli s Pískem těsným rozdílem 2:3. Obě branky za Letce vstřelil Michael Šimák, dvakrát asistoval Vojtěch Horáček.
27.11.6. třídaŠestka rozstřílela PZ Kladno vysoko 20:2. Pavel Michl a Patrik Martínek zapsali hattrick, Tomáš Wieden vstřelil ještě o gól víc.
27.11.A-týmÁčko na ledě Hronova padlo v prodloužení 1:2. Ani napotřetí se Letcům nepodařilo tohoto soupeře porazit. Branku za A-tým vstřelil Aleš Půlpán.
27.11.5. třídaPětka v přáteláku přehrála Spartu 11:7. Pražský soupeř po první třetině vedl, pak ale Letci obrátili a vzali osud utkání do svých rukou.
27.11.8. třídaOsmička na domácím ledě porazila PZ Kladno pěti góly. Letci navíc svou bránu ochránili, neinkasovali ani jednou.
24.11.A-týmLetci zdolali soupeře z Děčína a nachází se na prvním místě tabulky! Utkání rozhodlo až prodloužení, áčko zvítězilo 5:4.
21.11.6. třídaŠesťáci vysoko rozstříleli pražskou Kobru. K výsledku 17:1 přispěli Igor Kostenko (4+1), Konstantyn Deyak (3+1) a Samuel Bosák (3+1).
21.11.5. třídaHokejisté páté třídy porazili v mistrovském utkání Říčany 4:2. Letci vedení udrželi od začátku do konce.
21.11. 4. třídaČtyřka se v Kolíně neprosadila 4:7. Letci ztratili hlavně v první třetině, do konce už náskok Kozlů nestihli dohnat.
21.11.7. třídaSedmička podlehla Hradci Králové 2:7. Strůjci jediných dvou letňanských gólů se stali Viktor Boháček a Dominik Šimáček.
21.11. 9. třídaS Hradcem si neporadila ani devítka, a to se stejným výsledkem 2:7. Puk do sítě dostali Filip Topol a Adam Svoboda.
21.11.8. třídaLetci osmé třídy převálcovali Kobru Praha 6:1. Dvěma góly a dvěma asistencemi pomohl Štěpán Václavík.
20.11.5. třídaPátá třída ovládla přátelské utkání proti HC Meteor Třemošná. Letci zvítězili 10:2, nejproduktivnější byli ve druhé třetině.
20.11.A-týmLetci zvítězili na ledě Nové Paky! Soupeře zdolali 2:1, rozhodující gól padl čtyři minuty před koncem. Dvěma brankami zazářil Lukáš Kastner.
20.11.7. třídaSedmička narazila na Pardubice. Letci na domácím ledě prohráli 5:10. Dvě branky a jednu asistenci zaznamenal Viktor Boháček.
20.11. 9. třídaNa Pardubice nestačila ani devátá třída. Po první třetině sice Letňanští vedli, nakonec však Dynamu podlehli 3:6.
17.11.8. třídaOsmáci v přáteláku porazili Plzeň 7:4. Na Piráty z Chomutova Letňanští nedosáhli o dva góly, prohráli 1:3.
17.11.6. třídaŠestka v přátelském utkání nestačila na Mladou Boleslav 7:12. Po čtyřech kanadských bodech zapsali Igor Kostenko (3+1) a Konstantyn Deyak (2+2).
17.11.7. třídaSedmičce se sváteční mistrák vydařil, překonala Kozly z Kolína 5:1. Hattrickem k výsledku přispěl Matyáš Stibůrek.
17.11.5. třídaSváteční den výhrou oslavila i pátá třída. Letci nad pražskou Kobrou vedli už od první třetiny, do konce zápasu skóre vytáhli na 11:2.
17.11. 9. třídaNa vítězném proudu letěli také deváťáci, Kolínské Kozly přestříleli 9:4. Čtyřmi góly k úspěchu pomohl Egor Surkov.
14.11.JuniorkaJuniorka porazila Českou Lípu 10:5, Letci si výhru si pojistili ve druhé třetině. Čtyři branky a asistenci zaznamenal Aleksei Dobrov.
14.11.5. třídaPětka v sobotním přáteláku uhrála se Slavií remízu 6:6. Nedělní mistrák už ale Letci kompletně ovládli – Smíchovu nastříleli 30 gólů, sami neinkasovali žádný.