Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

Zobrazuji posledních 30 aktualit.

26.1.A-týmÁčko porazilo Bílinu vysoko 9:1! S Draky si tak drží stoprocentní vzájemnou bilanci. Čtyři kanadské body zaznamenal Vojtěch Kropáček (1+3).
23.1.5. třídaHokejisté páté třídy přehráli Hradec, v přátelském utkání zvítězili 5:4. O svém vítězství Letci rozhodli v poslední třetině.
22.1.7. třídaHráčům sedmé třídy se přátelské utkání s Motorem České Budějovice vydařilo, Letňanští zvítězili 10:9.
22.1. 9. třídaPřátelák se povedl i hokejistům devítky, kteří v hangáru přestříleli protivníky z Benešova 7:3.
22.1.5. třídaPosádka páté třídy zazářila na ledě Slavie! Letci pražského soupeře převálcovali vysoko 10:3.
22.1.6. třídaŠestá třída v přátelském utkání podlehla Pilsen Wolves 3:12. Za Letce skórovali Lukáš Přibyl, Konstantyn Deyak a Igor Kostenko.
22.1. A-týmA-tým získal výraznou posilu, do Letňan přišel druhý nejproduktivnější hráč Děčína Jan Smola. 20letý útočník hned při své sobotní premiéře proti Dvoru Králové skóroval.
21.1.DorostDomácí utkání dorostenců s Třebíčí skončilo těsně 2:3. Ještě po druhé třetině Letci vyhrávali, soupeři pak ale dokázali obrátit.
19.1.A-týmÁčko už popáté zdolalo Děčín, tentokrát s výsledkem 5:4. Vyrovnaný souboj musely rozhodnout až samostatné nájezdy.
17.1.A-týmSobotní utkání II. ligy se odkládá. Letňany měly zavítat na led Hronova, ten však z důvodu karantény nastoupit nemůže.
16.1.5. třídaPětka jen těsně nestačila na Spartu. Utkání bylo až do poslední třetiny vyrovnané, pak ale Letci inkasovali a prohráli 5:6.
16.1.8. třídaOsmička přemohla pražskou Kobru 2:1, vítěze určilo až třetí dějství. O góly se postarali Filip Blažek a Jiří Šimek.
16.1.7. třídaSedmáci doma podlehli Neratovicím 2:4. První skóroval Michael Bláha, po něm pak i prosincový Letec měsíce Viktor Boháček.
16.1. 9. třídaS neratovickými Buldoky prohrála také devítka, skóre pro ni zůstalo nepříznivé 5:10. Dvě branky vstřelil Jáchym Novák.
15.1.6. třídaŠestka domácí zápas proti Slavii prohrála těšně 3:4, o vítězi rozhodla poslední třetina. Dvakrát skóroval Konstantyn Deyak.
15.1.3. třídaTřeťáci vybojovali dosud nejlepší turnajové umístění! V Neratovicích porazili hned tři soupeře a obsadili tak celkové druhé místo.
15.1.8. třídaTaké osmáci nakonec Slavii podlehli (0:2). Zápas byl ale dlouho vyrovnaný, oba soupeřovy góly padly až během posledních deseti minut.
15.1.7. třídaHráči sedmé třídy v hangáru nestačili na Poděbrady 1:11. Jediný gól Letců zařídil bez asistence Mikuláš Koranda.
15.1. 9. třídaDevítka na domácím ledě rozstřílela Poděbrady 6:0. Dvěma góly a dvěma asistencemi k vítězství přispěl Adam Prichoďko.
14.1.7. třídaOba víkendové zápasy sedmé třídy byly odloženy kvůli karanténním opatřením proti šíření nákazy.
13.1.FanshopMerch Letců je v prodeji i po vánočních svátcích. Platí stejný systém objednávek, údaje o produktech pište na oficiální facebookový profil klubu. Více se dočtete zde.
13.1. 9. třídaHráčům deváté třídy přátelské utkání s Hvězdou Praha nevyšlo. Letňanští na soupeřově ledě prohráli 1:3.
9.1.7.+9. třídaLetci sedmé a deváté třídy ovládli přáteláky proti Příbrami. Mladší hráči zvítězili 15:3, starší zase udrželi čisté konto a vyhráli 5:0.
9.1.DorostDorostenci doma zdolali Kolínské Kozly 3:0, sami přitom neinkasovali ani jednou. Dvakrát střílel a jednou asistoval Maxim Brytski.
9.1.JuniořiS Kolínem si poradila i juniorka. Kozli sice po první třetině vedli, Letci je ale dotáhli. Čtyři kanadské body zapsal Tomáš Fencl (2+2).
8.1.4. třídaLetci čtvrté třídy rozstříleli domácí Neratovice 9:1. Čtyřmi góly zazářil Oliver Kroh, hattrick se zdařil i Adrianu Krajíčkovi.
8.1.DorostDorostenci doma porazili Poděbrady 7:6, Letcům pomohl náskok z první třetiny. Dva góly a jednu asistenci zapsal Aleš Rusek.
8.1.7. třídaSedmáci zdolali Kozly z Kolína 5:3. Čtyřmi vstřelenými brankami se blýsknul prosincový Letec měsíce Viktor Boháček.
8.1. 9. třídaNaopak devítka si na ledě Kolínských neporadila a prohrála 2:10. Jednou skóroval a jednou asistoval Štěpán Kubeš.
8.1.A-týmA-tým už potřetí v sezoně zkrotil jablonecké Vlky, tentokrát s výsledkem 7:3. Dvěma góly a jednou asistencí přispěl Jan Hlaváč.