Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

Zobrazuji posledních 30 aktualit.

17.10.JuniořiJunioři podlehli Kolínu 3:6, náskok Kozlů z první třetiny nedohnali. Po dvou kanadských bodech zapsali Tomáš Chytil a Jakub Jošt.
17.10.6. třídaDalší vítězný let šestky. Definitivní ránu Letci Slanému zasadili v posledním dějství, vyhráli 10:5. Hattrickem a asistencí zazářil Samuel Bosák.
17.10.8. třídaNeuvěřitelný brankostroj! Osmička ovládla duel proti Slanému 17:0. Pěti góly a třemi asistencemi se blýskl David Pojkar.
16.10.DorostDorost se Slaným prohrál 5:8, rozhodla druhá třetina. Po jednom gólu a jedné asistenci si připsali Jan Kriško, Petr Hájek a Vojtěch Horáček.
16.10.8. třídaOsmička přestřílela Neratovice 6:1. Skóre otevřel už v první minutě Adam Burda, dvěma góly v řadě na něj pak navázal David Pojkar.
16.10.7. třídaSedmáci nestačili na Mladou Boleslav 2:4. Letci sice proměnili jako první, Bruslaři však brzy otočili.
16.10. 6. třídaS Neratovicemi zatočila i šestka. Letci vedli už od samého začátku, konečné skóre pak vytáhli na 12:4. Hattrickem přispěl Patrik Martínek.
16.10.9. třídaV Boleslavi se neprosadila ani devítka. Přestože první třetina byla vyrovnaná, Letci nakonec prohráli 2:12.
16.10.A-týmA-tým v osmém kole II. ligy rozdrtil Dvůr Králové 9:2! Jsou tak jediným týmem, který tohoto soupeře v soutěži dokázal obrat o body.
16.10.5. třídaPětka si se Slávií v mistráku neporadila. Druhá třetina byla sice gólově vyrovnaná, skóre ale zůstalo pro Letce nepříznivé 4:8.
10.10.5. třídaPětka si vynahradila včerejší prohru se Slavií. S dalším pražským soupeřem – Spartou si Letci poradili vysoko 13:7.
10.10. DorostDorost přehrál Černošice 3:2. Všechny tři branky Letci vstřelili ve druhém dějství. David Motlíček si kromě gólu připsal i asistenci.
10.10.6. třídaŠestka v obou miniligových zápasech podlehla. Ve střetu s Vídní Letci neuspěli 2:5, úplně stejným výsledkem skončil i zápas s Boleslaví.
10.10.JuniořiNapínavý duel Juniorů. Kutnohorští sice zpočátku vedli, Letci však stihli vyrovnat a v závěru ze samostatných nájezdů vytěžili výhru 4:3.
9.10.6. třídaV Benátkách se neprosadila ani šestka. Letci ztratili náskok z první třetiny a prohráli 4:6. Dva góly a jednu asistenci zapsal Tomáš Wieden.
9.10.7. třídaSedmáci nestačili na Hradec 1:4. Ivan Andrushchenko sice v závěru jednou proměnil, vyrovnat už se ale Letcům nepodařilo.
9.10.9. třídaDevítka také bez bodu. Letci s Hradcem prohráli těsně 5:6. V posledním dějství dali čtyři góly, na remízu však už nedosáhli.
9.10.8. třídaParádní výsledek osmáků! Letci převálcovali Benátky vysoko 11:0. Zazářil David Pojkar, který přispěl pěti góly a jednou asistencí.
9.10.A-týmA-tým si z napínavého utkání proti Jablonci nakonec odváží vítězství 5:3. Duel plný zvratů rozhodla až poslední třetina.
9.10. DorostDorostenci po nájezdech vyhráli 2:1. Kralupští sice v úvodu vedli, pak ale Letec Matyáš Šimon vyrovnal, a nakonec vstřelil i rozhodující gól.
9.10.5. třídaPáťáci v přátelském utkání proti Slavii podlehli 4:12. Pražský rival si držel náskok už od první třetiny, Letci jej dohnat nestačili.
8.10.JuniořiJuniorka v Benátkách nad Jizerou podlehla 1:3. Domácí se do vedení dostali už v první třetině, Letci je dohnat nestihli.
6.10.A-týmLetci v 6. kole II. ligy rozstříleli Bílinu vysoko 8:1. V utkání se blýskli především Lukáš Kastner (2+3) s Dominikem Řepíkem (2+2).
3.10.5. třídaPáťáci přestříleli Říčany 10:3. Letci se do vedení dostali už v první třetině, náskok si pak pojistili čtyřmi góly v prostřední části.
3.10.DorostRozstřel pokračuje, dorostenci porazili Smíchov 12:1. Po dvou gólech a jedné asistenci si připsali David Motlíček, Vojtěch Horáček a Marat Isaev.
3.10.JuniořiDalší vítězství. Juniorka přehrála Nový Bydžov 14:3, Letci vedení drželi od začátku do konce. Pěti góly a jednou asistencí se blýskl Matyáš Staněk.
3.10.6. třídaŠesťáci v minilize ovládli zápas proti Vídni, vyhráli 4:0. Letci se drželi i v duelu s Libercem, skóre zůstalo nerozhodné 1:1.
3.10.8. třídaVyrovnaný souboj. Osmá třída v přátelském utkání proti Hvězdě Praha remizovala s konečným výsledkem 3:3.
2.10.6. třídaPražský rozstřel! Šesťáci převálcovali Smíchov 15:0. Blýskl se Samuel Bosák – dal první gól zápasu a ve třetím dějství nasázel během sedmi minut hattrick.
2.10.8. třídaVítězní jsou i osmáci, Smíchov porazili 7:1. Letci sice v prvním dějství o gól zaostávali, od druhé třetiny už ale tahali za delší konec.